Obsługa klienta tel. 52 373 25 31           Serwis tel. 502 375 669
Roboclean

System Czyszczący Aura Roboclean to wielofunkcyjne urządzenie, które jest kontynuacją technologii Filtra wodnego i Wirującego Separatora wprowadzonego przez Rainbow Rexair USA.


Dzięki temu udoskonalonemu systemowi można zadbać o uzdatnianie powietrza w twoim domu czyli przefiltruje, nawilży , zjonizuje (funkcja nie występująca w innych urządzeniach) i odświeży powietrze po dodaniu odpowiednich olejków i dokona aromatyzacji i inhalacji, a wszystko to może być włączane przy użyciu pilota.


Podsumowując Roboclean jest przeznaczony do gruntownego oczyszczenia tzw. Metrów Sześciennych czyli powietrza , ale również jako dodatkowe funkcje do czyszczenia wewnętrznych wszelkich elementów wyposażenia mieszkania, mebli, tapicerki , kołder, pluszaków , podłóg i dywanów oraz całego domu i nie tylko. Przyda się w samochodzie, w kamperze, w domku letniskowym – Nadmucha również dmuchane materace i baseny oraz ... i 100 balonów na imprezę . Dzięki zastosowaniu Robocleana i jego działania codziennie możesz oddychać czystym powietrzem, wolnym od kurzu i innych zanieczyszczeń i cieszyć się czystym i zdrowym swoim mieszkaniem. Urządzenie jest szczególnie zalecane osobom cierpiącym na alergię, astmę i choroby układu oddechowego oraz osobom, które lubią efektywną pracę i najwyższą jakość .
Urządzenie zapobiega alergiom - zobacz szczegóły

Certyfikaty

RED DOT – najbardziej prestiżowa na świecie nagroda w designie

Nowy model Aura Roboclean został ZWYCIĘZCĄ 2013 roku Red Dot Design Award przyznaną 1 lipca 2013 roku w ESSEN w NIEMCZECH przez Design Zentrum Nordhein Westfalen i urzadzenie jest prezentowane na terenie zabytkowego kompleksu kopalń w Essen.
Opinia

TŰV – 99,9930% skuteczności filtrowania powietrza

Roboclean posiada certyfikat najbardziej renomowanych instytucji, m.in. niemieckiego TŰV . Certyfikat przyznany za oczyszczania powietrza z kurzu w 99,9930 %.
Opinia

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Z doświadczeń związanych z bieżącą eksploatacją urządzenia w naszych pracowniach wynika, że AURA ROBOCLEAN jest urządzeniem o bardzo dobrej jakości i może być przydatnym dla osób cierpiących na ALERGIE.
Opinia

ZPMed – Centrum Medycyny Zapobiegawczej

ROBOCLEAN spełnia wymagania medycyny zapobiegawczej, jako produkt przyjazny dla zdrowia.
Opinia

Opinie

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza wystawiła pozytywną opinię dotyczącą Systemu Czyszczącego Aura Roboclean, rekomendując go szczególnie osobom borykającym się z alergią, astmą, czy chorobami układu oddechowego.
Opinia

SPZOZ Sanatorium Ministerstwa Spraw Zagranicznych

W wyniku przeprowadzonych z użyciem urządzenia Robocleana badań stwierdzono, jak czytamy w dokumencie, "iż spełnia ono swoją rolę w zmniejszaniu narażania ludzi na kurz i roztocza. Dzięki systemowi, w którym zastosowano wirujący separator i filtr wodny, uzyskano poprawę jakości powietrza w otoczeniu".
Opinia

Osoby zainteresowane sprzętem Aura Roboclean prosimy o kontakt. Umożliwimy Państwu poznanie walorów użytkowych Aura Roboclean w niezobowiązującej domowej prezentacji sprzętu. 

Jest też możliwość zamiany używanych starszych modeli Aura Roboclean na najnowszy model gdzie proponujemy bardzo atrakcyjne warunki.
Zamów bezpłatną konsultację/testowanie
ALERGIE
Roboclean zapobiega alergiom
Zobacz szczegóły