Obsługa klienta tel. 52 373 25 31           Serwis tel. 502 375 669
Aura Roboclean

System Czyszczący Aura Roboclean to wielofunkcyjne urządzenie, które jest kontynuacją technologii Filtra wodnego i Wirującego Separatora wprowadzonego przez Rainbow Rexair USA.


Dzięki temu udoskonalonemu systemowi można zadbać o uzdatnianie powietrza w twoim domu czyli przefiltruje, nawilży , zjonizuje (funkcja nie występująca w innych urządzeniach) i odświeży powietrze po dodaniu odpowiednich olejków i dokona aromatyzacji i inhalacji, a wszystko to może być włączane przy użyciu pilota.

Podsumowując Roboclean jest przeznaczony do gruntownego oczyszczenia tzw. Metrów Sześciennych czyli powietrza , ale równieżjako dodatkowe funkcje do czyszczenia wewnętrznych wszelkich elementów wyposażenia mieszkania, mebli, tapicerki , kołder, pluszaków , podłóg i dywanów oraz całego domu i nie tylko. Przyda się w samochodzie, w kamperze, w domku letniskowym – Nadmucha również dmuchane materace i baseny oraz ... i 100 balonów na imprezę . Dzięki zastosowaniu Robocleana i jego działania codziennie możesz oddychać czystym powietrzem, wolnym od kurzu i innych zanieczyszczeń i cieszyć się czystym i zdrowym swoim mieszkaniem. Urządzenie jest szczególnie zalecane osobom cierpiącym na alergię, astmę i choroby układu oddechowego oraz osobom, które lubią efektywną pracę i najwyższą jakość .
Urządzenie zapobiega alergiom - zobacz szczegóły