Obsługa klienta tel. 52 373 25 31           Serwis tel. 502 375 669
iRobot
Zobacz serwis iRobot
Twój dom nasze roboty
Dostarczamy iRoboty od 2004 roku, Tysiące sprzedanych tych urządzeń i obsługa serwisowa klientów przez Naszą Firmę pozwoliła nam stworzyć Przyjazny i Fachowy SERWIS TYCH ROBOTÓW.

Serwis iRobot
U nas znajdziesz wszystkie modele iRobot i uzyskasz fachową obsługę , poradę i pomoc we wszelkich wątpliwościach , które ewentualnie mogą się przydażyć zanim podejmiesz decyzję o zakupie iRobota. .Dotyczy to właściwego doboru robota do zastosowania w Twoim domu ,i nie tylko , również poza domem. Zadzwoń lub odwiedź nas.

Skontaktuj się z nami
Sklep internetowy - produkty iRobot
Przejdź do sklepu internetowego
Dobierzemy odpowiedniego robota do Twoich potrzeb i znajdziemy sposoby jak pozbyć się tak uciążliwych czynności jak najbrudniejsze prace domowe, wieczna gonitwa za wszechogarniającym kurzem, i zafundowanie sobie więcej wolnego czasu , wygody i zadowolenia z zastosowania najnowocześniejszej technologii w swoim domu.
Zastosuj technologię iRobot - iAdapt


Robot Roomba to robot odkurzający , który zbiera brud, kurz oraz sierść zwierząt z wszelkiego rodzaju podłóg i niektórych dywanów i wykładzin włączając w to obszary pod i wokół mebli oraz wzdłóż ścian.

Zobacz specyfikację
Zobacz ceny i szczegóły


Robot Scooba o robot myjący podłogi , który działa jak profesjonalne maszyny myjące wszelkie rodzaju szczelnych i wodoodpornych podłog. Do mycia używa wody lub roztworu z płynem do mycia podłóg Scooba i usuwa do 99,3 % pospolitych bakterii.

Zobacz specyfikację
Zobacz ceny i szczegółyRobot Braava to robot mopujący , który szybko i bardzo cicho posprząta wszystkie rodzaje podłóg w trybie pracy na sucho – zamiatanie albo w trybie pracy na mokro – mopowanie

Zobacz specyfikację
Zobacz ceny i szczegóły


Robot Looj to Robot czyszczący rynny , który wyrzuca śmieci , usuwa zalegające liście oraz osady, szczotkując rynny do czysta. Dzięki niemu możesz przestać wspinać się po drabinie narażając swoje zdrowie , a umieścić Looj-a w rynnie i pilotem móc sterować oczyszczenie rynien do czysta z bezpiecznej pozycji .

Zobacz ceny i szczegóły

Producent iRobot to doskonała innowacyjna firma , która jest liderem w robotyce na świecie .

Więcej informacji