Obsługa klienta tel. 52 373 25 31           Serwis tel. 502 375 669
O firmie iRobot
Firma iRobot została założona w 1990 roku przez pracowników Massachusetts Institute of Technology (MIT), którzy pragnęli urzeczywistnić wizję tworzenia praktycznych robotów. W 2012 roku firma iRobot wygenerowała 436 milionów dolarów przychodu i zatrudniała ponad 500 najlepszych specjalistów branży robotycznej, w tym mechaników, elektryków i inżynierów oprogramowania oraz związany z nimi personel pomocniczy. Firma iRobot jest notowana na NASDAQ pod nazwą IRBT. Siedziba firmy iRobot mieści się w Bedford w stanie Massachusetts (USA). Firma posiada również biura w Kalifornii, Wielkiej Brytanii, Chinach i Hong Kongu. 

iRobot stworzył niektóre z najważniejszych robotów na świecie.

Roboty domowe iRobot:
Inteligentny sposób na sprzątanie. Roboty domowe iRobot zrewolucjonizowały sposób sprzątania – wewnątrz i na zewnatrz domu. Już ponad 13 milionów robotów domowych marki iRobot zostało sprzedanych na całym świecie. Prym wiedzie robot odkurzający iRobot Roomba. Roomba sprawiła, że praktyczne roboty stały się rzeczywistością i uzmysłowiła światu, że zostaną na dłużej. Linia cenionych robotów domowych iRobot składa się również z iRobota Scooba – robota do mycia podłóg, iRobota Braava – robota mopującego, iRobota Mirra – robota do czyszczenia basenów oraz iRobota Looj – robota do czyszczenia rynien. 

Obrona i bezpieczeństwo iRobot: Ochrona osób w niebezpieczeństwie.
Roboty iRobot sprawdzają się na polu walki – zabezpieczają żołnierzy i pracowników służb bezpieczeństwa publicznego. Ponad 5000 robotów dostarczono wojskowym i cywilnym siłom obronnym na całym świecie. Opracowany na potrzeby armii USA Mały Bezzałogowy Pojazd Naziemny (SUGV) jest wykorzystywany do akcji mobilnych i misji piechoty. Poprzednik SUGV, iRobot Pack Bot jest jednym z najbardziej udanych robotów na świecie, wykorzystywanych na polu bitwy. Wykonał tysiące przeszukań miejsc niebezpiecznych, rozpoznań i neutralizacji ładunków wybuchowych. Do linii robotów wojskowych iRobot należy także iRobot First Look – mały lekki robot przeznaczony do operacji specjalnych oraz iRobot Warrior – duży robot do transportowania ciężkich ładunków. 

Zdalna obecność iRobot: Umożliwia komunikację.
iRobot Ava to mobilna platforma do komunikacji na odległość. iRobot Ava 500 umożliwia wykorzystanie teleobecności, dostarczając nowoczesnych rozwiązań przedsiębiorstwom. Ava umożliwia pracownikom zdalnym na obecność w biurze. Zatwierdzony przez FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) robot RP-VITA to robot telemedyczny, rozszerzający zasięg opieki medycznej lekarzy względem pacjentów, umożliwiając łączenie z dowolnego miejsca na świecie. Firma iRobot do tej pory wyprodukowała wiele modeli robotów i tutaj przedstawiamy dla przykładu wszystkie dotychczasowe modele Roomba. Nasz serwis może wszystkie te modele naprawić, zapraszamy do kontaktu ( link do kontakt ) i tutaj po kolei luźne zdjecia i napis tak aby się ładnie wyświetlał w komórkach seria 800 , seria 700 , seria 600 , seria 500 , seria 400 , Pierwsze modele .