Obsługa klienta tel. 52 373 25 31           Serwis tel. 502 375 669
Rainbow - serwis urządzeń

Rainbow to urządzenie niezawodne i długowieczne jednak czasami może zaistnieć potrzeba przeglądu technicznego czy naprawy. Producent zaleca co najmniej raz na 2 -3 lata dokonać czyszczenia i konserwacji urządzenia w punkcie serwisowym (zamów bezpłatną konsultację/testowanie )

Jeżeli zauważyliście Państwo jakiekolwiek niedomagania Waszego Rainbow - zapraszamy do kontaktu z nami, a niewielkim kosztem przywrócimy pełną sprawność urządzenia. Konsultacja i Porada ZAWSZE BEZPŁATNIE .

Posiadamy Doświadczoną , Wykfalifikowaną i Fachową Kadrę i stosujemy rzetelne metody naprawy z pisemną gwarancją . Najczęściej klienci dostarczają urządzenia osobiście do naszego serwisu ale mamy możliwość również wysłać do Państwa kuriera na terenie Całej Polski .

Po zgłoszeniu Usterki przez telefon lub mailem możemy zaproponować również przyjazd Konsultanta na Przegląd i Ocenę Urządzenia z możliwością wymiany starego urządzenia na nowy

PRZEGLĄD URZĄDZENIA I OCENA PRACY JEST ZAWSZE BEZPŁATNA! Nie ma Konieczności zakupu Nowego Urządzenia.

Zapraszamy do kontaku lub Wizyty w naszej Siedzibie :

Serwis i Salon Sprzedaży
Bydgoszcz
Ul. Cmentarna 24
  tel. (052) 373-25-31
godz. 9.00 - 17.00 od Poniedziałku do Piątku
e-mail: tomasz.witkowski@witkowski-group.pl

UWAGA!
Przestrzegamy przed powierzaniem sprzętu Rainbow do naprawy osobom przypadkowym, podającym się za objazdowych serwisantów oferujących tzw. bezpłatny serwis.
Narazić to może Państwa na nie fachową usługę, zastosowane nie oryginalne części i wbrew pozorom duże większe koszty oraz brak gwarancji na usługę.