Rainbow

Już od roku 1935, aż do dnia dzisiejszego Inżynierowie z Fabryki Rexair USA producenta RAINBOW nieustannie rozwijają Standard Najwyższej Jakości Najlepszego Systemu Czyszczącego z zastosowaniem Filtra wodnego i Wirującego Separatora. Urządzenia czyszczące Rainbow zostały zaprojektowane z myślą o utrzymaniu porządku i czystości w Państwa mieszkaniach. Dzięki kąpieli wodnej, wirującemu separatorowi, a także filtrom HEPA (High Efficiency Particulate Air) mogą stać na straży tzw, Czystego Domu czyli zapewnić szybkie i skuteczne sprzątanie pomieszczeń i wyposażęnia wnętrz łącznie z oczyszczeniem powietrza.

  Najważniejsze Cechy Rainbow:

 • skomputeryzowany kontroler,
 • dwupoziomowy przełącznik mocy,
 • opatentowany mechanizm wodnej filtracji z separatorem,
 • najwyższej jakości filtry HEPA,
 • ręczną kontrolę systemu Power Nozzle,
 • silnik „Huragan”, cechujący się dużą mocą

Matka Natura po deszczu sprawia, że otwierając okno lub idąc na spacer odczuwamy oświeżający wpływ naturalnego czystego powietrza. Jeżeli spadnie deszcz to wszelkie zanieczyszczenia powietrza czyli pyły, kurz, alergeny nawet dymy i inne cząski wszystkiego co zazwyczaj niezdrowe opadają na ziemię i są „wyprane” przez wodę ( deszcz, mgłę, śnieg itp). Rainbow to właśnie zrobi zamiast Natury w Naszym domu. Woda zwiąże wszelkie zanieczyszczenia a separator nie pozwoli najmnieszym cząstką przedostać się do naszego domu. Chrońmy nasze mieszkania przed wpływem zanieczyszczeń występującymi we wnętrzach mieszkań oraz unikajmy zagrożeń smogu, spalin i zanieczyszczeń przemysłowych z zewnątrz. Włączmy Rainbow i zadbajmy o czyste i zdrowe powietrze w naszym domu gdyżnikt za nas tego nie zrobi.


Witkowski Group oferuję wymianę starszych modeli Rainbow na najnowszy model przy bardzo atrakcyjnych warunkach nabycia nowego urządzenia.

Certyfikaty uzyskane przez Rainbow

 • Certyfikat Amerykańskiej Fundacji Astmy i Alergii (AAFA) – Certyfikat ten przyznawany jest wyłącznie urządzeniom, w których naukowo udowodniono usuwanie alergenów z wykładzin dywanowych, przy jednoczesnym zatrzymaniu alergenów wewnątrz urządzenia. Otrzymanie tego Certyfikatu jest niezmiernie trudne, a sprzęt, który stara się o przyznanie mu Certyfikatu musi spełniać bardzo rygorystyczne warunki prozdrowotne. Więcej szczegółów dotyczących Certyfikatu AAFA znajdziesz tutaj.
 • Certyfikat Stowarzyszenia Producentów Urządzeń Domowych (AHAM) – mogą uzyskać go jedynie urządzenia, które pozytywnie przejdą testy potwierdzające ich skuteczność w usuwaniu substancji unoszących się w powietrzu, dymu papierosowego, pyłków i kurzu. Jesteśmy dumni, że Rainbow spełnia wymogi AHAM już od 8 lat!
 • Symbol Świadectwa Carpet and Rug Institute potwierdza, że Rainbow spełnia surowe wymogi dotyczące jakości czyszczenia nie powodując uszkodzeń czyszczonych dywanów. Produkty, które posiadają ten Certyfikat nie tylko doskonale czyszczą, ale jednocześnie chronią dywany.
 • Rainbow jest już certyfikowanym przyjacielem astmatyków i alergików przez Amerykańską Fundację Astmy i Alergii (AAFA). Certyfikat ten przyznawany jest wyłącznie urządzeniom, w których naukowo udowodniono usuwanie alergenów z wykładzin dywanowych, przy jednoczesnym zatrzymaniu alergenów wewnątrz urządzenia.

Skontaktuj się z nami!

Umów się na testy i konsultacje. Zadzwoń lub napisz

Phone :

(+48) 502 375 669

Email :

tomasz.witkowski@witkowski-group.pl

Adres :

SIEDZIBA I SALON SPRZEDAŻY ORAZ SERWIS
ul. Cmentarna 24
85-184 Bydgoszcz

NIP: 953 023 18 12
REGON: 090414214

Nr konta: Bank Millenium S.A.
93 1160 2202 0000 0002 3517 6891

tel/fax. 52 373 25 31
www: witkowski-group.pl
email:sekretariat@witkowski-group.pl

Biuro czynne : 9.00 – 17.00
Od poniedziałku do piątku