Obsługa klienta tel. 52 373 25 31           Serwis tel. 502 375 669
Roboclean - serwis urządzeń

Aura Roboclean to urządzenie niezawodne i długowieczne jednak czasami może zaistnieć potrzebaprzeglądu technicznego czy naprawy. Producent zaleca co najmniej raz na 2 -3 lata dokonać czyszczenia i konserwacji urządzenia w punkcie serwisowym.Jeżeli zauważyliście Państwo jakiekolwiek niedomagania Waszego Roboclena - zapraszamy do kontaktu z nami, a niewielkim kosztem lub na gwarancji przywrócimy pełną sprawność urządzenia. Posiadamy Doświadczoną , Wykfalifikowaną i Fachową Kadrę i stosujemy rzetelne metody naprawy z pisemną gwarancją . Najczęściej klienci dostarczają urządzenia osobiście do naszego serwisu ale mamy możliwość również wysłać do Państwa kuriera na terenie Całej Polski .

Po zgłoszeniu Usterki przez telefon lub mailem możemy zaproponować również przyjazd Konsultanta na Przegląd i Ocenę Urządzenia z możliwością wymiany starego urządzenia na nowy.

PRZEGLĄD URZĄDZENIA I OCENA PRACY JEST ZAWSZE BEZPŁATNA!
Nie ma Konieczności zakupu Nowego Urządzenia.

Zapraszamy do kontaku lub Wizyty w naszej Siedzibie :

Serwis i Salon Sprzedaży
Bydgoszcz
Ul. Cmentarna 24 
tel. (052) 373-25-31
godz. 9.00 - 17.00 od Poniedziałku do Piątku

Zamów bezpłatną konsultację/testowanieUWAGA!

Przestrzegamy przed powierzaniem sprzętu Aura Roboclean do naprawy osobom przypadkowym, podającym się za objazdowych serwisantów oferujących tzw. bezpłatny serwis.
Narazić to może Państwa na nie fachową usługę, zastosowane nie oryginalne części i wbrew pozorom duże większe koszty oraz brak gwarancji na usługę.