Obsługa klienta tel. 52 373 25 31           Serwis tel. 502 375 669

Realizujemy Wszystkie Naprawy Gwarancyjne i Pogwarancyjne Wszystkich Naszych Marek: iRobot, Robomow, Rainbow, Roboclean, Ozonomatic.

Posiadamy Doświadczoną, Wyspecjalizowaną Fachową kadrę.
Realizujemy Bardzo szybkie terminy usług serwisowych od jednego dnia do tygodnia.
Stosujemy Wygodną dla klienta Formę Serwisu Urządzeń:
Procedura Obsługi Serwisowej na Terenie Całego Kraju lub Rejonu Bydgoszczy i Województwa kujawsko-pomorskiego:

W pierwszej kolejności Klient wykonuje telefon do Naszej Firmy lub wysyła Mail w celu określenia zakresu naprawy i orientacyjnych kosztów i sposobu realizacji.
Bardzo mile widziane jest dostarczenie urządzeń osobiście do Naszej Firmy i konsultacja bezpośrednio z Serwisantem.
Jeśli zgłaszane jest urządzenie to bardzo szybko określimy jego model, producenta lub inne dane w paru zdaniach rozmowy lub po paru prostych pytaniach,

Jeżeli będziemy mieli w terenie naszego konsultanta i uzgodnimy to z klientem to na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i w ościennych województwach możemy dojechać do klienta i przeprowadzić konsultację Bezpłatnie u niego w domu i to jest Najbardziej dogodna i komfortowa Forma dla Klienta.
Podczas rozmowy telefonicznej przy zgłaszaniu usterki doradzimy jak zrealizować serwis czy przesyłką poprzez kuriera lub w innej formie dogodnej dla klienta aby dostarczyć urządzenie do Naszego Serwisu.
Po oględzinach Wykonujemy telefon zwrotny lub wysyłamy maila w celu określenia zakresu naprawy i rzeczywistych ostatecznych kosztów.

Po naprawie wysyłamy przesyłkę natychmiast kurierem lub w inny sposób dogodny dla klienta czyli na przykład dowiezienie urządzeń przez Naszych Konsultantów.
Wystawiamy faktury VAT i gwarancję na naprawy.
Zapraszamy

Zamów bezpłatną konsultację/testowanie